مدیر کل سایت
bia2elmi - ارسال : 106
» بازدیدهای امروز : 5
» بازدیدهای دیروز : 22
» بازدیدهای هفته : 39
» بازدیدهای ماه : 401
» بازدیدهای سال : 10194
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 2 نفر
» کل اعضا : 46
» کل مطالب : 107
» کل نظرات : 721

تبلیغات
آخرین ارسال های تالار گفتمان
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .

با تبریک سال 1390 به دوستان گرامی با این مطلب بسیار جالب کار خود را در  سال جدید آغاز میکنیم

www.just.sub.ir

برای دیدن زندگی نامه-فیلم آموزشی و... به ادامه مطلب مراجعه کنید.

www.just.sub.ir

 

  پس تمام کلیپ ها: www.shobadebaz.com

پرواز در خیابانبه روش کریس انجل

Open in new window

این جوان باهوش هم با تكنیكی هنرمندانه در این فیلم اقدام به پرواز به روش آقای كریس انجل می كند . جالب است بدانید كه برخی از همین شعبده بازها در گوشه هایی از صحنه های فیلمبرداری خود از همین تكنیك ها برای گرفتم كات های كلوزآپ استفاده میكنند و بعد از میكس و مونتاژ بیرون عرضه میكنند . در هر صورت دیدن كار این جوان هم خالی از لطف نیست


     پاره وسالم ساختن اسکناس
Open in new window
شاید تا کنون فیلم های زیادی را از پاره و سالم ساختن اسکناس دیده باشید ولی وبلاگ ali  اقدام به انتشار فیلمی کرده است با همین آموزش اما با دو تفاوت اول اینکه این فیلم توسط آنجل عزیز آموزش داده می شود و دوم اینکه روش همان روش است اما با ابتکار جدید از کریس عزیز که به این بازی جذابیت زیبایی را می بخشد شما می توانید با دانلود این فیلم متوجه تفاوت دوم شوید.


                        غیب کردن وسایل در زیر پارچه
Open in new window
دوستان باز هم با شما هستیم همراه با آنجل عزیز و فاش کردن راز یکی از بازی های هویدینی که به وسیله آنجل عزیز انجام می شود در این بازی آنجل یک قاشق را در زیر پارچه مخصوص به خود قرار داده و به تماشاچیان نشان می دهد سپس یا یک حرکت جالب و زیبا شما مشاهده می کنید که هیچ چیزی در زیر پارچه موجود نمی باشد.     پرواز اجسام به روش کریس انجل
Open in new window
امروز هم وبلاگ ali بنا به درخواست شما عزیزان یکی از راز های بازی های آنجل عزیز را فاش خواهد کرد بازی که می توانید آن را در هر محافلی انجام دهید شعبده باز بعد صحبت از انرزی که می تواند برای حرکت اجسام صحبت می کند پارچه ای در آورده و یک مرتبه شما شاهد خواهید بود که وسیله ای زیر پارچه شروع به حرکت می کند.


                                در اوردن سکه در نان
Open in new window
امروز سایت شعبده باز قصد دارد همراه با کریس آنجل عزیز به شما آموزش دهد که چگونه یک عدد سکه کاملا معمولی را از یک تکه نان کاملا معمولی بدون وسیله و به زیبایی کار کریس عزیز به بیرون در آورید در این بازی آنجل اول سکه را غیب کرده و سپس به شما راز در آوردن آن سکه غیب شده را از داخل نان آموزش می دهد .


  

          


راز شناسایی چاقو كریس آنجل


Open in new window
یكی از بازیهای معروف آقای كریس آنجل بدین صورت بود كه از یك تماشاچی درخواست میكرد تا یك چاقو را پنهان از دید كریس زیر یكی از سه لیوان روی میز قرار دهد . سپس كریس با توجه به قدرت منتال و ذهن خوانی خود یك دست تماشاچی را گرفته و شروع به كوبیدن دست خود روی لیوان ها میكرد . و در انتها لیوانی كه چاقو زیر آن قرار دارد را پیدا میكرد . در این فیلم ما راز این بازی جالب و هیجان انگیز را به شما آموزش می دهیم .
-----------------------------------------------------------------------------

لطفا قبل از اجرا به چند نكته توجه فرمائید :

1- اجرای این بازی برای افراد بالای 14 سال مناسب می باشد.
2- قبل از اجرا از صحت عملكرد وسیله ساخته شده مطمئن شوید.
3- برای اجرا خوب تمرین كنید تا حس یك منتالیست واقعی را بگیرید.
4- لطفا در این بازی شوخی نكنید زیرا كار با چاقو خطرناك بوده و طبق راز بازی پیش بروید.
5- برای اجرا از لیوان های كاغذی شكل كه در مغازه ها برای فروش ذرت استفاده میشود باید استفاده كنید .


                      اسرار غلطک کریس انجلOpen in new window
قطعا اگر از هواداران پر و پا قرص كریس آنجل باشید بازی معروف و ترسناك رد شدن غلطك از روی بدن او را حتما دیده اید . هر فردی در مرتبه اول با دیدن این فیلم شوكه شده و بسیار تعجب میكند . این بار نیز وبلاگ ali این افتخار را دارد تا به عنوان اولین و كاملترین سایت شعبده بازی پرده از اسرار این بازی حیرت انگیز و ترسناك برداشته و به شما بازگو میكند كه این كار فقط یك تكنیك شعبده بازی ساده بیش نیست .


             راز رد شدن نخ از گردن کریس انجلOpen in new window
یكی از بازیهای معروف كریس آنجل رد كردن نخ از داخل گردن است . كریس یك نخ را به همه نشان داده و شروع به بریدن گردن خود با این نخ میكند . پس از چند ثانیه همه مشاهده میكنند كه نخ از داخل گلوی كریس آنجل رد شده است و كریس مجددا با آرامی نخ را خارج میكند . اجرای این بازی بسیار ساده و با تكنیكی جالب در هر مكانی قابل اجرا میباشد .                      راز پرواز لیوان کریس انجل

Open in new windowاین بار شعبده باز اجرای بازی را بر عهده می گیرد که هیچ کس با دیدنش نمیتواند جلوی تعجبش را بگیرد این بازی همان بازی معروف به پرواز در آوردن لیوان می باشد که مخصوص بازی های آقای آنجل می باشد شما هم می توانید با نیروی ذهن و ماوراء طبیعت یک لیوان را به زیبایی به پرواز در آورده و همه را متحیر کنید.


                   تولید دود توسط کریس Open in new window
بعد از طی شدن مشكلات اخیر وبلاگ برای شما راز یک بازی فوق حرفه ای و زیبا و جالب را تهیه کرده و برای عموم قرار داده ایم ! این باز هدیه ما به شما راز بازی بزرگ تولید دود از دست می باشد . این بازی که توسط آقای آنجل اجرا می شود را شما می توانید هم اکنون یاد بگیرید .


                               کار بارژ لب توسط کریس
Open in new window
اینبار یك آموزش اختصاصی برای شما دوستان عزیز داریم . در این فیلم خود آقای كریس آنجل یك بازی بسیار جالب را با یك عدد رژ لب آرایشی خانم ها به شما آموزش میدهد كه شما می توانید در هر محفلی آنرا انجام داده و موجب شگفتی تماشاچیان شوید . بازی را در جمع یكبار انجام داده و در هنگام اجرا حتما با بیننده صحبت كنید تا راز آن فاش نگردد و یك بازی حرفه ای جلوه داده شود .


             راز نصف شدن زن توسط کریس

Open in new window
آیا تا بحال نمایش شعبده بازی نصف شدن یك زن توسط كریس آنجل را دیده اید؟ فكر می كنم شاید هر كسی با دیدن این فیلم كمی شوكه شود . اما باید به دوستان عزیز بگوئیم این یك شعبده بازی بیش نیست و ما تكنیك و راز پشت پرده این فیلم جالب و دیدنی را در این فیلم برای شما بازگو میكنیم . امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید .


                           راز تبدیل نوشابه به قناریOpen in new window
بسیاری از دوستان فقط درخواست رازهای كریس آنجل را از ما دارند . ما نیز در هر چند كلیپ راز یكی از شعبده های كریس آنجل را برای شما بازگو می كنیم . در این فیلم كریس آنجل مقداری نوشابه در لیوان ریخته و ناگهان آنرا تبدیل به یك قناری می كند . ما هم فیلم اجرا و هم فیلم راز بازی را یكجا برای دانلود قرار داده ایم .پیشنهاد می كنیم ابتدا اجرا را ببینید سپس راز آنرا تماشا كنید امیدواریم از این بازی لذت ببرید .


                       راز راه رفتن بر روی اب کریس انجلOpen in new window
بسیاری از دوستان دیدم كه دنبال آموزش راه رفتن روی آب هستند . ما فیلم آموزشی پشت صحنه این بازی را برای شما قرار دادیم تا شما نیز به راز راه رفتن روی آب پی ببرید و ببینید كه حتی كارهای بزرگ نیز از حقه های بسیار ساده استفاده می كنند . در این فیلم حقه این بازی مرحله به مرحله آموزش داده شده است .
              راز بزرگ شدن دختر به روش انجل

Open in new window
در این بازی جالب كریس آنجل با یك ترفند سریع دختر بچه ای را بزرگ كرده و باعث تعجب تماشاچیان می شود . اگر خوب به راز بازی دقت كنیدمتوجه میشوید كه بازی های بزرگ نیز راز ساده ای دارند.
Open in new window
      زندگینامه کریس انجل
با نام کامل" کریستوفر نیکلاس سارانتاکوس" در ۱۹ دسامبر ۱۹۶۷ در خانواده ای یونانی در شهر نیویورک متولد شد.

شعبده باز - جادوگر - آهنگساز - بازیگر - استاد هیپنوتیزم و علوم غریبه و بدل کار حرفه ای است که با برنامه تلویزیونی خود MindFreak در سراسر دنیا شناخته شد.

دوران کودکی :
"کریس" با علاقه فراوان به موسیقی و شعبده بازی بزرگ شد و از کودکی ساز می نواخت. در سن هفت سالگی وقتی که خاله اش "استلا" اولین حقه کارت بازی را به او نشان داد به جادوی شعبده بازی علاقمند شد و از آن پس هر بار که خاله اش به خانه آنها می آمد حقه ای تازه به او نشان می داد و کریس آنقدر اصرار می کرد تا نحوه انجام آن را یاد بگیرد.

نام پدرش "جان سارانتاکوس" است و مادرش " دمیترا" از شهر تاریخی و افسانه ای "میثترا" در یونان است . دو برادر بزرگتر از خود به نامهای " کاستا" و "جی.دی" و یک خواهر و برادر نا تنی دارد.

کریس به همراه مادر و دو برادرش
یکی از بزرگترین قهرمانان زندگی اش پدرش بوده است که در سال ۱۹۹۸ بر اثر سرطان شکم درگذشت.

Open in new window

حرفه :

به اقرار خودش از سن ۷ سالگی در حال انجام تردستی و چشم بندی بوده است و از سن ۱۸ سالگی نام هنری خود را "کریس انجل" انتخاب کرد.
در سال ۱۹۹۸ برنامه ای به نام "جهان فریب " را در میدان مدیسون شهر نیویورک اجرا کرد و پس از آن تا سال ۲۰۰۳ در تاتر "برادوی" نیویورک شوی خود را به نام " Criss Angel Mind Freak" ادامه داد.
در سالهای ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ به عنوان جادوگر سال توسط IMS برگزیده شد.
در سال ۲۰۰۵ توسط آکادمی هنرهای جادوگری به عنوان بهترین جادوگر سال انتخاب شد.
در بسیاری از برنامه های تلویزیونی اش اسرار چشم بندی و تردستی را افشا کرده است و در سال ۲۰۰۷ کتاب خود را به نام "Mindfreak: Secret Revelations " منتشر کرد که پرفروشترین کتاب سال شد.

برای مدت ۱۰ سال و برای ۴۶۰۰ اجرا با شرکت MGM و همچنین Luxor در لاس وگاس قرارداد دارد .
همچنین شوی زنده خود تحت عنوان " ایمان" را در سیرک جهانی Cirque du Soleil نیز پیش رو دارد که از اکتبر امسال افتتاح می شود.
در جولای سال ۲۰۰۷ شبکه NBC "کریس انجل" را دعوت به همکاری با Uri Geller کرد به عنوان قاضی و داور برنامه مستند "پدیده"(Phenomenon).


Open in new window

مستند پدیده :
مستند "پدیده" در جستجوی بزرگترین "فکرخوان"(Mentalist=کسی که قدرتهای روحی و ذهنی فوق العاده دارد) سال بود. کریس انجل پیش از شرکت به عنوان داور علنا در مصاحبه خود با مجری CNN اظهار کرد :

" هیچ انسانی تا جایی که من می دانم قدرت خارق العاده نداشته و نمی تواند اعمال ماوراءالطبیعه انجام دهد یا با مردگان صحبت کند و دقیقا برای اثبات همین مسئله پذیرفتم که به عنوان داور در این برنامه شرکت کنم . بنابراین هر کسی وانمود کند که چنین توانایی هایی دارد بلافاصله در برنامه زنده او را گرفتار خواهم کرد".

در شوی ۳۱ اکتبر کارشناس ماوراءالطبیعه به نام " جیم کالاهان" در برنامه زنده دست به احضار روحی زد و ادعا کرد که این روح با او از اسرار پنهان سخن می گوید و ظاهرا با کمک آن روح توانست محتوای داخل جعبه ای قفل شده را حدس بزند. اگرچه کار او با تشویق داور دیگر برنامه "اوری گلر" همراه بود اما "کریس انجل" آن را "مسخره بازی" خواند و ۲پاکت را از جیب خود بیرون آورده از "جیم کالاهان" خواست تا با کمک آن روح محتوای داخل پاکت را حدس بزند. وقتی جیم کالاهان از این کار عاجز ماند دست به پرخاشگری زد و شبکهNBC به ناچار برنامه را موقتا قطع کرد.

Open in new window
پس از آن اتفاق کریس انجل محتوای یکی از دو پاکت را در قسمت دیگری از مستند "پدیده" افشا کرد و داخل پاکت نوشته شده بود " ۱۱ سپتامبر" و انجل صراحتا گفت که

"اگر کسی واقعا چنین قدرتهایی داشت می توانست حادثه شوم ۱۱سپتامبر را در نیویورک پیش بینی کرده و از کشته شدن هزاران نفر جلوگیری کند در حالیکه حقیقت این است که هیچ بشری نمی تواند از آینده و یا اسرار پنهان خبری داشته باشد!".
محتوای پاکت دوم قرار است در سری جدید برنامه تلویزیونی او که از ۳ هفته پیش آغاز شد افشا گردد.

Criss Angel Mindfreak


عنوان شوی تلویزیونی کریس انجل است که از سال ۲۰۰۵ روی آنتن رفت . کریس تهیه کننده و کارگردان و ستاره این برنامه است که هر بار به میان مردم می رود و دست به کارهای پیش بینی نشده می زند از جمله

" راه رفتن روی آب"-
" پرواز کردن بر بالای هتل لاکسور" -
پرواز در میان دو ساختمان "-
"ناپدید کردن ماشین" -
"اره کردن خودش از وسط" -
"خوابیدن روی خرده های شیشه در حالیکه غلتکی از رویس عبور می کند"-

Open in new window
در یکی از خطرناکترین بدلکاریهایش کریس به شدت از ناحیه گردن مجروح شد و فیلمبرداری به مدت ۲ هفته متوقف گشت و اگرچه پس از آن حادثه قسم خورد که دیگر دست به چنین کارهایی نزند اما در جدیدترین فصل شوی تلویزیونی اش دست به بدلکاری باز هم خطرناکتری زد که تقریبا تا پای مرگ رفت و این برنامه به طور زنده در ۳ قاره جهان پخش شد.همچنین در جدیدترین سری همین برنامه کریس بر روی دریاچه "مید" در نوادا راه رفت.

سایر برنامه ها:
از دیگر برنامه هایی که کریس انجل در آنها حضور داشته می توان به سریال پلیسی CSI: NY اشاره کرد که کریس در آن نقش شعبده بازی را که دچار مشکل روانی و توهم بود بازی کرد.

موسیقی :

انجل تا به حال بیش از ۱۰ آلبوم موسیقی منتشر کرده است.


سایر اطلاعات :
-استاد ساخت و طراحی مواد منفجره و شیمیایی ( گواهینامه حرفه ای خود را در سن ۱۸ سالگی دریافت کرد که جوانترین سن برای دریافت این مدرک می باشد)

-کمربند مشکی در کاراته دارد.
-کنگ فو را زیر نظر یکی از استادان مشهور کنگ فو فرا گرفت.
-به زبان یونانی تقریبا مسلط است.
-رکورد طولانی ترین زمان معلق بودن در هوا را شکست زمانی که از ۸ قلاب ماهیگیری که در گوشت پشتش فرو رفته بود به مدت ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه آویزان ماند.
-رکورد طولانی ترین زمان ماندن در آب را شکست( ۲۴ ساعت بی وقفه )


:: بازدید: 8970 مرتبه
:: موضوع: بدون موضوع - عمومی
ت : 14 فروردین 1390
0 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد ! اولین نفر باشید ...

ارسال نظر

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: